etenru
ABRASIIVID JA LIHVIMINE
Teadus- ja tootmiskompleks „Abrazivõ i šlifovanije“ („Abrasiivid ja lihvimine“) tegeleb orgaaniliste ja keraamiliste sideainetega sünteetilisest teemandist ning kuubilisest boornitriidist lihvimisvahendite, samuti keraamiliste sideainetega abrasiivkäiade väljatöötamise, valmistamise ja tarnimisega.
FANAR
Tööriistatehas Fanar on Poola juhtiv metallilõikeriistade tootja, kellel on kogemusi üle 40 aasta. Palju aastaid on panustatud uuendustesse ja pidevalt on parandatud kvaliteeti. Fanar kasutab oma teadmisi ja kogemusi ning uusimat tehnoloogiat ja moodsat masinaparki selleks, et valmistada innovaatilisi tooteid, mis vastaksid rangetele kvaliteedinõuetele.
KEIL
Nende töö alus on kvaliteet.Saksamaa keskmise suurusega pereettevõttena võimaldab nende töökorraldus partnerlusel põhinevat paindlikkust ja usaldusväärsust. Seda toetavad tehnilised teadmised ning pidev koostöö tehnikainstituutide ja -ülikoolidega.
TUNGALOY
Tungaloy kontsern on enam kui 70 aasta vältel pakkunud klientidele keerukate materjalitehnoloogiate ja moodsate töötlemistehnoloogiate abil loodud kõvasulamist tööriistu, mis on paljudes tootmisprotsessides hädavajalikud.Nende toodete hulka kuuluvad metallilõikeriistad, sissepandavad lõiketerad ja terasest tooted, PCB-puurid, kulumiskindlad tööriistad ning mitmesugused nüüdisaegsetest materjalidest eritööriistad.