etenru


Tungaloy kontsern on enam kui 70 aasta vältel pakkunud klientidele keerukate materjalitehnoloogiate ja moodsate töötlemistehnoloogiate abil loodud kõvasulamist tööriistu, mis on paljudes tootmisprotsessides hädavajalikud. Nende toodete hulka kuuluvad metallilõikeriistad, sissepandavad lõiketerad ja terasest tooted, PCB-puurid, kulumiskindlad tööriistad ning mitmesugused nüüdisaegsetest materjalidest eritööriistad.

Tungaloy pakub ka pulbermetallurgial põhinevaid esmaklassilisi tooteid ja hõõrdematerjale, mida meie kliendid usaldavad ning kõrgelt hindavad.

Jaapani koduturule tooteid pakkudes annab Tungaloy endast pidevalt parima, et muuta tooted ja teenused mugavamaks ning tugevdada edasimüüjatega paljude aastakümnete vältel sõlmitud sidemeid ja koostöösuhteid. Rahvusvahelisel turul on riikidevahelised piirid üha enam kadumas, mistõttu pööratakse oma müügi-, tootmis- ja arendustegevuses hoolikalt tähelepanu sellele, et nende tooted vastaksid ka välismaiste klientide vajadustele ja nõudmistele. Samal ajal teeb Tungaloy pidevalt jõupingutusi selle nimel, et uuendada oma teenuseid ja pakkuda klientidele parima kvaliteediga tooteid.

Et tagada klientide rahulolu, pöörab Tungaloy kvaliteedikontrollile ülimalt hoolikalt tähelepanu. Tungaloy peab keskkonnakaitset äärmiselt prioriteetseks teemaks ning teeb ettevõtte keskkonnamõju vähendamise nimel pidevaid jõupingutusi. Sellest annavad tunnistust nii nende keskkonnahoidlikud tooted kui ka keskkonnasäästlik hankeprotsess, toodete taaskasutus ja jäätmekäitlus.

Et klientide pidevalt muutuvaid vajadusi edukalt rahuldada, lähtuvad Tungaloy kontserni töötajad põhimõttest „Täie jõuga ja täiskäigul kõigis valdkondades”. Tungaloy meeskond koosneb säravatest, energilistest ja siirastest töötajatest, kes annavad endast parima, et olla klientidele väärt partnerid ning toetada seeläbi globaalset arengut.