etenru
 Tööriistatehas Fanar on Poola juhtiv metallilõikeriistade tootja, kellel on kogemusi üle 40 aasta. Palju aastaid on panustatud uuendustesse ja pidevalt on parandatud kvaliteeti. Fanar kasutab oma teadmisi ja kogemusi ning uusimat tehnoloogiat ja moodsat masinaparki selleks, et valmistada innovaatilisi tooteid, mis vastaksid rangetele kvaliteedinõuetele. Fanar on usaldusväärne partner nii oma riigis kui ka välismaal. Ta teeb koostööd kogu maailma auto- ja kosmosetööstusettevõtete, meditsiinifirmade, kodutehnika tootjate ja paljude teistega. Fanar pakub oma laiale tootevalikule lisaks klienditeenindust ja tehnilist nõustamist ning IT-lahendusi, et tagada igati klientide rahulolu.

Fanar on spetsialiseerunud lõikeriistadele. Neid toodetakse nii keermestamiseks, puurimiseks, freesimiseks kui ka treimiseks. Peale selle valmistatakse ka tööriistakinnitusi tootevalik:
TÖÖRIISTAD KEERMESTAMISEKS

Tootlikud masinkeermepuurid HSSE, kiirlõike-pulberterasest HSSE-PM ja kõvasulammaterjalist VHM.
Käsi- ja masinkeermepuurid üldiseks kasutamiseks
Keermelõikurid
Keermestusterad treimiseks
Keermestusfreesid
KEERMEKALIIBRID

Korkkaliibrid
Rõngaskaliibrid
TÖÖRIISTA KINNITUSPADRUNID KEERMESTAMISEKS

Jäik tööriista kinnitus
Kompenseeriv tööriista kinnitus
Pehmelt sünkroniseeriv tööriista kinnitus

ERITÖÖRIISTAD

Lõikeriistade tootmine terasest ja kõvasulamist
Tööriista kujundus olenevalt kliendi vajadustest
TEENUSED

Tööriistade taastamine:
keermepuuride, spiraalpuuride ja freeside teritamine ning katmine
Müügijärgne teenindus
Täppistreimine ja -freesimine.
TEHNOLOOGIA

Fanaril on nüüdisaegne masinapark, mille abil on võimalik toota suurepärase kvaliteediga tooteid. Tänu uue tehnoloogia rakendamisele vastavad tööriistad rangeimatele standarditele. Kvaliteedi nimel arendatakse mikrotöötlustehnoloogiat, kasutatakse ülikõva PVD- ja CVD-katet ning täiustatakse pidevalt tööriistade omadusi. Selle tulemusel pikeneb nende kasutusaeg.

KVALITEET

Fanar peab esmatähtsaks panustamist kvaliteeti kõiges – mitte ainult tootes, vaid oma äritegevuse igas aspektis, alates tootekujundusest ja tootmise ettevalmistamisest kuni töötluse, kvaliteetse materjali, tootmisprotsessi, klienditeeninduse, hoolduse, tehnilise nõustamise ja müügijärgse teeninduseni.
Rakendatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 90070 tagab tööriistade pideva ja püsiva kvaliteedi.